Акція!
Дріт ПВХ для
медичних масок

В наявності носовий фіксатор для медичної маски!


 

НОВИНКА!

- Оптовий продаж відрізних і зачисних кругів
Докладніше>>


У продажу з'явилися:

- Технологические газы компании "Линде Газ"
Докладніше>>


- Комплектуючі та витратні матеріали для зварювання і металообробки
Докладніше>>


- Оцинкований дріт
Докладніше>>

Алюмінієвий дріт

Алюмінієвий дріт для прокладки електромереж купити замовити ціна недорого У порівнянні з іншими видами аналогічних виробів, алюмінієвий дріт має багато переваг. Матеріал стійкий до корозії, тому його застосовують там, де об'єкти контактують з водою. Технічний алюміній легко піддається обробці. Він володіє електро- і теплопровідністю. Метал безпечний у використанні, так як відповідає необхідним санітарно-технічним вимогам.
Для зварювання деталей, виконаних з алюмінію і сплавів на його основі, використовується алюмінієвий дріт, за допомогою якого також виконується наплавка заготовок з даного металу. Всі роботи з використанням такого дроту здійснюються в середовищі захисного газу, в якості якого найчастіше застосовується аргон. Алюмінієвий зварювальний дріт, якщо він підібраний правильно, здатний забезпечити високу якість і надійність формування зварного шва, стабільність його механічних характеристик.
Головні споживачі алюмінієвого дроту - судно-, авіа-, вагоно-, машино- і автомобілебудівні підприємства, а також організації, які займаються промисловим і житловим будівництвом.

Алюмінієвий дріт для прокладки електромережАлюмінієвий дріт для прокладки електромереж випускається з круглим перетином різного діаметру. Існує кілька основних марок такого дроту:

  • м'який (АМ);
  • напівтвердий (АПТ);
  • твердий (АТ);
  • твердий підвищеної міцності (АТП).
Кожен з цих видів дроту має свою сферу застосування, яка обумовлена ​​властивостями виробів і особливостями експлуатації електромереж.

Також дріт використовують для виготовлення декоративних предметів, сувенірів, прикрас, які можуть бути окремими речами або частиною інтер'єру. Плетіння із дроту є сучасним видом творчості.
Довгомірний матеріал знайшов застосування в ландшафтному дизайні, при виготовленні альтанок, лавок, огорож.

Дріт з алюмінію володіє унікальними технічними характеристиками.
Це багатофункціональний метал, який допомагає реалізувати інноваційні проекти в науці і техніці.