Акція!
Дріт ПВХ для
медичних масок

В наявності носовий фіксатор для медичної маски!


 

НОВИНКА!

- Оптовий продаж відрізних і зачисних кругів
Докладніше>>


У продажу з'явилися:

- Технологические газы компании "Линде Газ"
Докладніше>>


- Комплектуючі та витратні матеріали для зварювання і металообробки
Докладніше>>


- Оцинкований дріт
Докладніше>>

Сталевий дріт ціна

Сталевий дріт цінаДріт сталевий представляє собою довгомірний виріб з металу. Він може бути різного перетину (найчастіше круглого), а також відрізнятися за діаметром. Сталевий дріт, ціна на який також може істотно варіюватися, отримав широке застосування в різних сферах діяльності. Причому, використовуватися він може як кінцевий виріб, так і в якості основного або допоміжного матеріалу для виготовлення різної продукції.
На сьогоднішній день в світі існує велика кількість різних видів сталевого дроту, ціна яких буде відрізнятися. Серед основних видів можна виділити: низьковуглецевий загального призначення, зварювальний, обміднений зварювальний, вуглецевий пружинистий, оцинкований для кабелів і проводів і так далі.

Якщо Вам потрібен міцний сталевий дріт, ціна якого буде прийнятною, то звертайтеся в компанію «Метиз».

Ціна сталевого дроту на ринку безпосередньо залежить від діаметру виробу - чим він менше, тим вище буде вартість. Крім того, відмінності у вартості залежать і від використовуваних у виробництві сплавів.
Не останню роль в ціноутворенні сталевого дроту грає компанія, що поставляє дану продукцію. Тому, доцільно буде звернутися безпосередньо до виробника дроту. Наша компанія виробляє сталевий дріт, ціна якого сформована таким чином, щоб бути доступною для кожного клієнта. Ми пропонуємо не тільки якісні, міцні металеві вироби, а й надаємо лояльну систему знижок.
Якщо для роботи Вам необхіден сталевий дріт, ціна якого доступна, то у нас Ви завжди знайдете те, що Вам потрібно.