Акція!
Дріт ПВХ для
медичних масок

В наявності носовий фіксатор для медичної маски!


 

НОВИНКА!

- Оптовий продаж відрізних і зачисних кругів
Докладніше>>


У продажу з'явилися:

- Технологические газы компании "Линде Газ"
Докладніше>>


- Комплектуючі та витратні матеріали для зварювання і металообробки
Докладніше>>


- Оцинкований дріт
Докладніше>>

Зварювальні пальники WIG / TIG (зварювання в середовищі аргону)

Зварювальні пальники WIG/TIGПри зварюванні плавленням в захисних газу х в якості основного інструменту застосовується потужна електрична дуга. У дузі електрична енергія перетворюється в теплову, щільність якої достатня для локального плавлення основного металу. В умовах атмосфери (21 О2 + 78 N2) зона зварювання має надійно захищатися від насичення металу шва киснем і азотом повітря, які, як правило, погіршують його властивості. Захисні гази, що підаються через сопло, витісняють повітря і таким чином захищають зварювальну ванну і електрод. Для заповнення проміжку між з’єднаними краями деталей, або для оброблення країв і регулювання складу металу шва, в зону плавлення підають присадочний метал або електродний дріт.

Аргонове зварювання переважно проводиться вольфрамовим електродом в інертному газі Ar (TIG) і рідше в Не, в активних газу х N2 і Н2 або в СО2 вугільним електродом. Сварка може виконуватися без присадки (ІН) або з присадкою (ІНП) з суцільною і не суцільною порошковою або активованох дротів.

Залежно від роду струму, виду дуг, їх кількості і зовнішніх впливів на неї, можна виділити способи зварювання: на постійному, імпульсному або змінному струмі, дугою прямої, непрямої і комбінованої дії; поверхневої, по завантаженій і проникаючій дузі; вільної і стислій; без впливу зовнішнього магнітного поля і в магнітному полі; з коливаннями дуги і без них; при зниженому тиску (в вакуумі) і при підвищеному; одно- і багатодугового і ін.

Залежно від рівня механізації і автоматизації процесу розрізняють зварювання:

  • ручне, при якому всі переміщення пальника виконуються вручну;
  • механізоване, при якому переміщення пальника виконуються вручну, а підача дроту механізована (обмежено для TIG);
  • автоматизоване, при якому всі переміщення пальника і підача дроту механізовані, а управління процесом зварювання виконується оператором-зварювальником;
  • автоматичне (роботизовану), при якій управління процесом зварювання виконується без безпосередньої участі оператора-зварювальника.

Вплив захисних газів на технологічні властивості дуги.

Технологічні властивості дуги істотно залежать від фізичних і хімічних властивостей захисних газів, складу електродного і зварюваного металів, параметрів і інших умов зварювання.

При дуговому зварюванні застосовують:

  • інертні гази Аг і Не і їх суміші Аг + Не,
  • активні СО2, N2, Н2,
  • суміші інертних і активних Аг + О2, Аг + СО2, Аг + О2 + СО2,
  • суміші активних газів СО2 + О2.