Акція!
Дріт ПВХ для
медичних масок

В наявності носовий фіксатор для медичної маски!


 

НОВИНКА!

- Оптовий продаж відрізних і зачисних кругів
Докладніше>>


У продажу з'явилися:

- Технологические газы компании "Линде Газ"
Докладніше>>


- Комплектуючі та витратні матеріали для зварювання і металообробки
Докладніше>>


- Оцинкований дріт
Докладніше>>

Зварювальний дріт СВ

Детальніше про компанію >>

Зварювання є невід'ємною частиною роботи багатьох підприємств, заводів і цехів, які спеціалізуються на виготовленні металевої продукції. На сьогоднішній день процес зварювання - це наполовину автоматизована, або повністю автоматизована робота. Зварювання металевих частин виробів відбувається із застосуванням сучасного обладнання. Воно, в свою чергу, працює за допомогою допоміжних матеріалів, а саме за допомогою зварювального дроту (СВ).

Зварювальний дріт СВЗварювальний дріт (СВ) - це унікальний виріб у вигляді шнура, виготовлений з низьковуглецевої, легованої і високолегованої сталі. Він забезпечує міцне і надійне зварювання двох металевих частин між собою. Можна сказати, що він виконує роль зварювальних електродів. Без нього зварювальне обладнання не зможе нормально функціонувати. Зварювальний дріт (СВ) може бути різної довжини і розміру. Його форма в основному кругла. Відповідно, діаметр дроту також буває різний. Продається продукція у вигляді мотків, які нагадують мотки звичайних ниток.

Зварювальний дріт (СВ) підбирається з урахуванням характеру зварювальних робіт, а саме з урахуванням виду металу, який потрібно буде зварювати. Чим ближче склад дроту буде до виду металу виробу, тим якісніше можна буде здійснити його зварювання. Всього можна виділити чотири основні види зварювального дроту (СВ): оміднений, алюмінієвий, нержавіючий і порошковий. Обміднений дріт найбільш поширений. Він використовується для зварювання металевих виробів з низьким вмістом легованої сталі. Велика кількість міді в його складі допомагає створити міцні та довговічні шви.

Вартість дроту також може сильно варіюватися. Для того, щоб не переплачувати і купувати якісну продукцію, потрібно звертатися до вітчизняного виробника дротів, компанії «МЕТИЗ».

Підприємство «МЕТИЗ» - це найкращий вибір для придбання зварювального дроту (СВ)!