Акція!
Дріт ПВХ для
медичних масок

В наявності носовий фіксатор для медичної маски!


 

НОВИНКА!

- Оптовий продаж відрізних і зачисних кругів
Докладніше>>


У продажу з'явилися:

- Технологические газы компании "Линде Газ"
Докладніше>>


- Комплектуючі та витратні матеріали для зварювання і металообробки
Докладніше>>


- Оцинкований дріт
Докладніше>>

Дріт (ціна)

Детальніше про компанію >>

Дріт (ціна його варіюється в залежності від виду) являє собою унікальний виріб у формі шнура, або нитки. Виготовляється він з різного виду металу, такого як сталь, алюміній, мідь, титан, цинк. Залежно від виду, технічних властивостей і характеристики, він має різне призначення. Однак дрот використовують в різноманітних цілях в будівництві, в сучасній творчості, в електричній сфері, а також в якості електродів для оптимізації та підвищення ефективності автоматизованого процесу зварювання.

Дріт цінаДріт, ціна якого одна з найбільш прийнятних в Київській області, компанії «МЕТИЗ» виготовлений відповідно до діючих стандартів УкрСЕПРО та ISO 9001. Процесом його  виробництва керують найкращі фахівці в області виготовлення сталевого дроту низьковуглецевого типу. Великий досвід роботи співробітників компанії та застосування новітнього продуктивного устаткування є головною причиною стверджувати про високу якість дроту. Ціна виробу невисока завдяки тому, що компанія «МЕТИЗ» є самостійним виробником. Якість продукції підтверджують також сертифікати від TÜV Rheinland Industrie Service, УкрСЕПРО, Російського Морського Регістру Судноплавства.

Асортимент компанії «МЕТИЗ» включає в себе обміднені дроти, в'язальні, зварювальні, прокатні, холоднокатані, бджільницькі і для зшивання дріт. Ціну кожного товару можна точно дізнатися, зв'язавшись з представниками підприємства за телефоном. Крім того, кожен Клієнт може просто залишити свою заявку на сайті компанії. Найближчим часом після цього менеджери самі з Вами зв'яжуться.

Компанія «МЕТИЗ» - це надійне підприємство для придбання дроту. Ціна продукції завжди вигідна!

Телефонуйте нам прямо зараз, щоб придбати в потрібному Вам обсязі дріт! Ціну продукції можна попередньо уточнити під час замовлення.