Акція!
Дріт ПВХ для
медичних масок

В наявності носовий фіксатор для медичної маски!


 

НОВИНКА!

- Оптовий продаж відрізних і зачисних кругів
Докладніше>>


У продажу з'явилися:

- Технологические газы компании "Линде Газ"
Докладніше>>


- Комплектуючі та витратні матеріали для зварювання і металообробки
Докладніше>>


- Оцинкований дріт
Докладніше>>

Зварювальний дріт обміднений

Ознайомитися з більш детальною інформацією >>

Зварювальний дріт обмідненийЗварювальний дріт - важливий атрибут зварювальних робіт. Дріт може застосовуватися для зварювання різних металів. Все залежить від його хімічного складу, характеристик і властивостей. Наприклад, зварювальний обміднений дріт - хороший замінник електрода в зварюванні низьковуглецевої сталі. Роботи здійснюються в середовищі захисних газів. Якість зварних швів, одержуваних при використанні такого металовиробу, можна розцінювати, як високу. Можна навести приклади також інших способів застосування зварювального обмідненого дроту. Метиз часто використовують в справі автомобільного ремонту. Також дріт може стати вихідним матеріалом для прокатного стану (середньо- і крупносортного).

Обміднений дріт насправді є сталевий. Мідь - не основний компонент такого металовиробу, а лише захисне покриття. Шар міді на поверхні захищає сталь від іржавіння. Зберігатися такий дріт може досить довго. Завдяки тривалому терміну зберігання дріт такий вельми популярний серед українських споживачів. Зварювальний дріт обміднений - це свого роду покращений варіант сталевого дроту. Втім, в теперішній час звичайний сталевий дріт без покриття не затребуваний. Споживачі вважають за найраще купувати дріт нержавіючий, порошковий, оцинкований. Зварювальний дріт обміднений теж користується великою популярністю. Крім того, що він захищений від іржавіння, наявність міді також сприяє поліпшенню чистоти і надійності зварного шва.

Зварювальний дріт обміднений - метиз, який Ви зможете купити в нашій виробничій компанії.

Зварювальний обміднений дріт у нас можна придбати на дуже вигідних умовах. Лояльна цінова політика, вигідна система знижок для великих і постійних покупців, швидка доставка в усі регіони України - те, що ми можемо запропонувати.