Акція!
Дріт ПВХ для
медичних масок

В наявності носовий фіксатор для медичної маски!


 

НОВИНКА!

- Оптовий продаж відрізних і зачисних кругів
Докладніше>>


У продажу з'явилися:

- Технологические газы компании "Линде Газ"
Докладніше>>


- Комплектуючі та витратні матеріали для зварювання і металообробки
Докладніше>>


- Оцинкований дріт
Докладніше>>

В'язальний дріт для арматури ціна

Ознайомитися з більш детальною інформацією >>

В'язальний дріт для арматури цінаВ'язальний дріт - виріб, що використовується для вирішення багатьох завдань будівельної сфери. Дріт такий бере участь в різних металоконструкціях, застосовується для зв'язки арматурних прутів, про що вже можна здогадатися з його назви. В'язальний дріт для арматури, ціна якого у різних постачальників може відрізнятися, повинен бути одночасно міцним і досить еластичним. Головна функція дроту - тримати сталеві прути разом. Тому він  повинен бути досить міцним на розрив і злам. Від гнучкості ж залежить, наскільки зручний  буде дріт для в'язки.

Ціна в'язального дроту для арматури залежить від безлічі аспектів. Якісні характеристики дроту - основні чинники підвищення або зниження його вартості. Більш міцний і товстий в діаметрі дріт буде коштувати дорожче, ніж зовсім тоненький. Також дорожчий буде оцинкований в'язальний дріт для арматури. Ціна його вище за рахунок додаткової обробки методом цинкування. Цинкове покриття робить металеві вироби стійкіше до корозії. Такий  дріт можна використовувати в умовах, несприятливих для чистої сталі. Сьогодні у продажу можна знайти в'язальний дріт для арматури (ціна від цього параметра теж залежить) з діаметром поперечного перерізу від 0,5 до 6 мм. Продається вона бухтами (зв'язками) різної ваги. Вигідніше, звичайно ж, купувати дріт у великих кількостях. На великі партії діють оптові, тобто нижчі, розцінки.

В'язальний дріт для арматури, ціна якого виправдана якістю, займає почесне місце в асортименті компанії «МЕТИЗ».

Крім в'язального дроту для арматури за ціною розумною у нас також можна придбати дріт інших видів. Зварювальний, прокатний, холоднокатаний, обміднений дріт теж є в переліку нашої продукції. Телефонуйте і замовляйте!