Акція!
Дріт ПВХ для
медичних масок

В наявності носовий фіксатор для медичної маски!


 

НОВИНКА!

- Оптовий продаж відрізних і зачисних кругів
Докладніше>>


У продажу з'явилися:

- Технологические газы компании "Линде Газ"
Докладніше>>


- Комплектуючі та витратні матеріали для зварювання і металообробки
Докладніше>>


- Оцинкований дріт
Докладніше>>

Флористичний дріт

Ми є першими і єдиними в Україні виробниками флористичного (герберного дроту).

Флористичний дріт купити

Флористичний дріт застосовується для створення квітів, гілок, складання квіткових букетів і композицій, біжутерії і т.п.

Флористичний дріт ціна

Дріт для створення квітів може бути будь-якого кольору, але найпоширеніші - зелений, білий, коричневий. Ви з легкістю можете вибрати дріт будь-якого кольору, діаметру під ваші індивідуальні потреби.

Флористичний дріт ми робимо двох видів.

Перший вид - це дріт саме флористичний, тобто обгорнутий папером, що запобігає окисленню при контакті з харчовими продуктами і зісковзування квітів. Він чудово гнеться, таким чином даючи можливість надавати стеблу потрібний вигин. Дріт використовують в якості основи, на яку можна натягувати тканини, м'який фетр, папір, нитки іінше. Також дріт може використовуватися в карнавальних костюмах і головних уборах, за рахунок його тканина не падає, тримає задану форму і об'єм. До неї дуже легко приклеїти як глину, холодний фарфор, так і фоаміран або тканину.

Другий вид дроту, який використовується як в звичайній флористиці, так і при виготовленні квітів з різних матеріалів - це герберний дріт, звичайний сталевий дріт, пофарбований в натуральний зелений відтінок.

Флористичний дріт вартість

Знаючи, який метал в основі дроту, ви можете дати оцінку гнучкості і жорсткості майбутніх дротяних конструкцій для створення тієї чи іншої композиції.

Основною характеристикою для дроту є його діаметр, який вимірюється в міліметрах (мм).

Кожен з перерахованих вище виробів має свою сферу застосування і саме в ній надає максимальну зручність користувачеві.Дріт може бути нарізаний по 30-80 см в будь-якій фасовці.
Все залежить від ваших індивідуальних побажань!