Акція!
Дріт ПВХ для
медичних масок

В наявності носовий фіксатор для медичної маски!


 

НОВИНКА!

- Оптовий продаж відрізних і зачисних кругів
Докладніше>>


У продажу з'явилися:

- Технологические газы компании "Линде Газ"
Докладніше>>


- Комплектуючі та витратні матеріали для зварювання і металообробки
Докладніше>>


- Оцинкований дріт
Докладніше>>

В'язальний дріт ціна за метр

Детальніше про компанію >>

Дріт - металевий виріб широкого використання. Дріт можна побачити на будівництві, у виробництві, в гаражі і навіть у будинку. Існує багато різновидів такого металовиробу. Одним з найбільш затребуваних і універсальних модно вважати дріт в'язальний. Ціна за метр такого дроту відносно невелика. Проте, можна придумати безліч ситуацій, де його можна і потрібно використовувати.

В'язальний дріт ціна за метрНазва «в'язальний» пішла від самого методу використання такого дроту. В'язальний дріт хороший саме для зв'язування. При чому пов'язувати ним можна найрізноманітніші вироби і предмети. Якщо говорити про домашнє використання, дротом таким зв'язують книги, ящики, коробки. Дріт такий деякі господині досі використовують для розвішування білизни. Стане в нагоді дріт також в поле і на городі. В'язальний дріт, ціна за метр якого найчастіше доступна, просто незамінний в справі підв'язування високоростучих рослин, виноградників, різних ягідних і декоративних чагарників. В'язальний дріт, ціна за метр якого може варіюватися в залежності від виробника і постачальника, просто незамінний і в будівництві. Метиз використовують для зв'язування арматурних прутів, формування каркасів, плетіння металевих сіток.

Єдиним недоліком в'язального дроту може бути його схильність до окислення та іржавіння. Проте, можна в продажу знайти дріт із захисним цинковим або мідним покриттям. Наявність і вид покриття теж впливає на вартість в'язального дроту. Ціна за метр також буде відрізнятися, якщо брати до порівняння дріт з перетином різного діаметру.

Цікавить в'язальний дріт? Ціна за метр такого виробу оптимально доступна в компанії «МЕТИЗ».

Дізнатися точну ціну за метр в'язального дроту можна, зателефонувавши нам за телефоном. Наші консультанти на Ваше прохання розкажуть більш детально про продукцію, умови покупки, актуальні акції та знижки.